Bank dobrych pomysłów

W tym miejscu dziwimy się z Państwem pomysłami na działanie Stowarzyszenia, inspiracjami z kraju i świata, myślami „do rozwinięcia”.

Wszystkich, którzy chcieliby się podzielić Z NAMI swoim pomysłem lub pomóc nam w realizacji kolejnych projektów, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: czasdlarodziny@gmail.com bądź baszkaslomian@gmail.com

 

NASZE NAJNOWSZE POMYSŁY:

 

1. Zorganizowanie Pikniku Rodzinnego z udziałem rodzin z dziećmi w urokliwym zakątku Opolszczyzny. Impreza byłaby składkowa, odbywałaby się w weekend, podczas jej trwania zorganizujemy czas i zaplanujemy wspólnie zabawy integrujące rodzinę i dające jej dużo radości z przebywania razem! Data, miejsce, do ustalenia, czekamy na propozycje współpracy!:-)

2. Założenie platformy internetowej – np. w mediach społecznościowych, która będzie swoistym bankiem pomysłów na kreatywne spędzanie czasu z rodziną – myślimy o założeniu profilu na Instagramie, na którym będziemy publikować zdjęcia bawiących się rodzin, ich pomysłów na „nudy na pudy” itd.

3. Kultura dla młodych rodzin! – jesteś ciekawa/y tego pomysłu? Nasuwają Ci się własne skojarzenia? Masz pomysły na wsparcie młodych rodzin i edukację kulturalną od najmłodszych lat? Napisz do nas! Spotkajmy się! Porozmawiajmy Nasze Stowarzyszenie ma już na swoim koncie doświadczenia z podobnymi wydarzeniami: w 2014 r. zorganizowaliśmy już plener malarski „Opolski Plener z Mateczką” z wystawą w Katedrze, w 2015 roku bawiliśmy się wspólnie w ramach pokazu mody rodzinnej  – „Rodzina na schody!”, która była prezentowana przed kościołem „na górce” w Opolu 🙂